Rendszerüzenet

Álláspályázat: kulturális menedzser munkatársat keresünk

A Kodály Filharmónia Debrecen Közhasznú Nonprofit Kft. munkatársat keres

kulturális menedzser

pozíció betöltésére

A munkaviszony időtartama: határozatlan időre szóló munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 óra

A munkavégzés helye: 4025 Debrecen, Simonffy utca 1/C.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

A Kodály Filharmonikusok Debrecen és a Kodály Kórus Debrecen fellépéseinek megszervezése, lebonyolítása. Szólistákkal, karmesterekkel, zenészekkel való egyeztetés, kapcsolattartás. A fellépésekhez kapcsolódó szerződések előkészítése, elkészítése. Kapcsolattartás a produkciós partnerekkel.

Munkabér és juttatások: megegyezés szerint.

Jogviszony létesítésének feltétele:

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvből társalgási szintű nyelvtudás,
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • kulturális területen szerzett rendezvényszervezői tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • felhasználói szintű web,
  • klasszikus zenei képzettség,
  • angol középfokú nyelvvizsga megléte, további világnyelv társalgási szintű ismerete.

Jelentkezés határideje: 2022. március 28. 16:00

  • Postai úton, a Kodály Filharmónia Debrecen Közhasznú Nonprofit Kft. címére történő megküldésével (4025 Debrecen, Simonffy utca 1/C. ). Kérjük a borítékon feltüntetni az azonosító számot:  /2022, valamint a munkakör megnevezését: kulturális menedzser

  • személyesen: Kodály Filharmónia Debrecen Közhasznú Nonprofit Kft titkárság, 4025 Debrecen, Simonffy utca 1/C.

Jelentkezések elbírálásának határideje: 2022. április 1.

A munkakör betölthető: elbírálást követően lehetőség szerint azonnal

A benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata;
  • nyilatkozat arról, hogy a jelölt hozzájárul a munkakör betöltésére irányuló kiválasztási eljárásban személyes adatai megismeréséhez.

További híreink

Budapest Music Center 4000 négyzetméteres zenei központja ad otthont a Kodály Kórus legújabb kortárs koncertsorozatának.

Megjelent legújabb műsorfüzetünk: Kodály Tavasz 2024!

Március 8-án a Kodály Kórus egy olyan zenei utazásra invitálja Önöket, amelyben az égi hangok és a földi művészet találkozásának lehetnek tanúi.