Nagyváradon járt a Kodály Kórus

Május 14-én, kedden a Nagyváradi Állami Filharmónia hangversenytermében a Vojtina Bábszínházzal koprodukcióban létrehozott Magyar komédia olasz módra című előadást láthatta a fesztivál közönsége, melyben Balassi Bálint Szép magyar komédiájának sorai ezúttal is Claudio Monteverdi madrigáljaival elegyedtek. A debreceni bábosok és énekesek közös játéka a nagyváradiak előtt is sikert aratott.

Fotó: Kodály Filharmónia

Május 15-én, szerdán a Lórántffy Zsuzsanna Református Egyházi Központ múzeum terme szolgált helyszínül a Kodály Kórus Ennivaló muzsika című koncertjének. Az énekelt recepteket és egyéb zenei „nyalánkságokat” Szabó Sipos Máté vezető karnagy műsorvezetésével ismerhették meg a fesztiválozók.

Fotó: Kodály Filharmónia

Kedvezményekkel és rajzpályázattal várjuk a zenerajongó kicsiket a vidámparkban augusztus 18-án.

Carl Orff Carmina Burana-ját három kórus, három sztárvendég és két zenei együttes szólaltatja meg a Kossuth téren 2019. augusztus 16-án.

Lapozza át a 2019/20-as évadot bemutató kiadványunkat és válassza ki az Ön számára legmegfelelőbb bérletet az ötféle – Napló, Korzó, Gulyás, Rubányi, Mozaik – ajánlat közül!